ثبت آگهی

درباره ما

امروزه با افزایش روز افزون حجم معاملات خودرو با توجه به سو استفاده افراد سودجو و دلالان از اعتماد مصرف کنندگان ،خرید و یا فروش خودرو در یک بستر امن امری ضروریست. نمایشگاه های اتومبیل با توجه به نظارت اتحادیه این صنف،مراجع قضایی و نظارتی یکی از امن ترین بستر ها جهت دفاع از حقوق مصرف کنندگان و انجام معاملات امن خودرو میباشند که در سراسر کشور عزیزمان ایران قادر به خدمات رسانی به مشتریان خود به عنوان فرد امین هستند.

از این رو بر آن شدیم تا با بیش از 5 سال کار میدانی و تحقیقات مختلف یکی از بزرگترین مشکلات نمایشگاه داران خودرو برای تامین خودروی مناسب مشتریانشان از همکاران نمایندگی ها در کمترین زمان را با ایجاد یک پلتفرم در قالب اپلیکیشن و سایت مرتفع سازیم. دیلینگ کار در نظر دارد به عنوان اولین و تنها سامانه ای که امر شبکه سازی در این حوزه به صورت کاملا علمی برای رفع نیاز مشتریان و مصرف کنندگان که نمایشگاه داران اتومبیل را به عنوان متصدی امر خرید و فروش انتخاب میکنند خدمات رسانی کند.

رسالت دیلینگ کار ایجاد یک بستر برای درج آگهی موجودی نمایشگاه داران و انتشار و به اشتراک گذاری آن با سایر همکاران میباشد که صرفا این خدمات را به نمایشگاه های اتومبیل دارای مجوز از اتحادیه نمایشگاه داران و نمایندگی های مجاز ارائه میدهد. شما میتوانید در دیلینگ کار موجودی خود را از طریق همکاران به اشتراک گذاشته تا همکاران دیگر سفارش خرید مشتریان خود را از سایر همکاران معتبر خود برای مشتریان تامین کنند. در این سامانه سعی شده در بستر وب سایت و اپلیکیشن به ساده ترین و کار آمد ترین شکل ممکن به شما خدمات رسانی شود که حاصل بیش از ۳ سال تلاش متخصصان این حوزه و فعالیت میدانی و تحقیقات مجموعه دیلینگ کار میباشد.

خدمات ارائه شده توسط دیلینگ کار:
۱. درج آگهی خودرو
۲. ایجاد بستری برای تامین خودروی صفر از نمایندگی
۳. درخواست خرید خودرو
۴. امکان ارائه قیمت پیشنهادی برای خرید به همکاران
۵. امکان رویت قیمت و موجودی نمایندگی های خودرو
 

امیدواریم بتوانیم در جهت بهبود و رونق گرفتن معاملات عادلانه و امن خودرو به صورت علمی و عملی و منصفانه ،با قیمت های واقعی و به دور از جو قیمت سازی های خارج از عرف اتحادیه برای مردم کشور عزیزمان ایران گام مثبتی در جهت سهولت و امنیت معاملات خودرو زیر نظر کارشناسان نمایشگاه های اتومبیل ایجاد کنیم. test
 

loading...