ثبت آگهی

قوانین و مقررات

بسمه تعالی

 

 

 

شرایط و قوانین و مقررات استفاده از دیلینگ کار

 

دیلینگ کار به عنوان  پلتفرم درج آگهی خودرو  در ایران  که ماهیتاً پل  ارتباطی  فی مابین نمایشگاه داران رابعهده دارد بر این اساس احترام بسیاری برای حریم خصوصی کاربران قائل است با حفاظت از حقوق شخصی افراد در شبکه اینترنت ضمن حفظ امنیت کاربران نهایت کوشش و دقت خود را در جهت بررسی و تعیین اصالت صحت و سقم مطالب ارائه شده به عمل می آورد.

 

روشن است که استفاده از سایت و اپلیکیشن دیلینگ کار به معنی پذیرفتن کامل این شرایط و قوانین است. در نظر داشته باشید که در صورت بروز هرگونه اختلاف میان شما و دیلینگ کار، حقوق و تعهدات طرفین بر اساس مفادی که در ادامه می‌خوانید، تعیین می شود. در زمان اختلاف، ادعای ناآگاهی و عدم اطلاع از شرایط و قوانین دیلینگ کار قابل قبول نخواهد بود.

 

 

 

 با توجه به  اینکه ورود اطلاعات توسط کاربران هدف (نمایشگاه داران )صورت می‌گیرد و این امر از طریق خود اظهاری  صورت میگیرد دیلینگ کار با این حال هر گونه تضمینی را از بابت درست بودن یا قابل اعتماد بودن مطالب مذکور را از خود سلب نموده و بدیهی است تفسیر ناشی از استفاده مطالب سایت تنها به عهده کاربران و بازدیدکنندگان خواهد بود ضمناً مدیریت سامانه هیچ گونه ضمانتی از بابت صحت و سقم اعتبار مطالب عنوان شده در شبکه یا تضمینی از بابت اینکه هرگونه اقدام صورت گرفته در شبکه عاری از خطا می باشد را به کاربران نخواهد  داد و تمامی اطلاعات ثبت شده در سایت دارای تاریخ ثبت می باشند و روزانه اطلاعات خودرو جدید به سایت اضافه می‌شود. اطمینان می دهیم  اطلاعاتتان را محفوظ  نگه داریم و در اختیار کسی قرار نمی دهیم.

چنانچه از ناحیه مراجع ذیصلاح قانونی دستور حذف آگهی یا اکانت کاربر صادر شده باشد، دیلینگ کار فوراً اقدام به حذف آگهی می‌نماید. همچنین در صورتی که گزارش تخلف کاربران نسبت به آگهی بیشتر از 5 مورد باشد، دیلینگ کار به صلاحدید خود ممکن است اقدام به حذف آگهی نماید. در دو فرض اخیر دیلینگ کار هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال بازپرداخت هزینه‌های پرداختی ندارد.

 

  فعالیت و ثبت نام دلالان و اشخاص حقیقی و حقوقی که خارج از صنف و کسبه رسمی دارای مجوز از اتحادیه نمایشگاه داران اتومبیل و نمایندگی های خودرو در دیلینگ کار ممنوع میباشد.

- در صورتی که هر یک از اعضا و کاربران رسمی دیلینگ کار شخصی را به عنوان کارشناس یا مشاور در اکانت رسمی نمایشگاه خود ثبت کند به معنای تایید اطلاعات هویتی این شخص از سوی مدیریت آن نمایشگاه میباشد و در صورت بروز هرگونه مشکلی از سوی آن کاربر مسولیت حقوقی و قضایی آن به عهده مدیریت و شخص معرفی شده میباشد.

 

  در صورتی که مشخص شود کاربر آیدی و پسورد خود را در اختیار شخص دیگری قرار داده است با بروز هرگونه مشکلی از سوی آن کاربر مسولیت حقوقی و قضایی آن به عهده مدیریت و شخص معرفی شده میباشد و دیلینگ کار حق دارد اکانت یا اکانت های آن نمایشگاه یا نمایندگی را مسدود و از فعالیت آن افراد جلوگیری به عمل آورد و هیچ گونه مسئولیتی برای ارایه خدمات به افراد و کاربران متخلف ندارد  و وجه پرداخت شده بابت عضویت تمای افراد اعم از مدیریت و کارشناسان آن نمایشگاه غیر قابل استرداد میباشد.

 

 در صورتی که مشخص شود کاربر شخصی خارج از محیط نمایشگاه یا نمایندگی و یا فعالان نمایشگاه های دیگر به عنوان زیر مجموعه یک نمایشگاه در دیلینگ کار ثبت شده اند با بروز هرگونه مشکلی از سوی آن کاربر مسئولیت حقوقی و قضایی آن به عهده مدیریت و شخص معرفی شده میباشد و دیلینگ کار حق دارد اکانت یا اکانت های آن نمایشگاه یا نمایندگی را مسدود و از فعالیت آن افراد جلوگیری به عمل آورد و هیچ گونه مسئولیتی برای ارایه خدمات به افراد و کاربران متخلف ندارد  و وجه پرداخت شده بابت عضویت تمای افراد اعم از مدیریت و کارشناسان آن نمایشگاه غیر قابل استرداد میباشد.

 

 

 

 

 به منظور حراست و صیانت و همچنین حفظ امنیت خود و سایر همکاران از همکاری و مراجعه به هرگونه آدرسی خارج از ادرس و لوکیشن ثبت شده در اگهی و همچنین از برقراری تماس با هر شماره تلفنی خارج از شماره تلفن درج شده در اگهی جدا خودداری فرمایید.

 

از پرداخت وجه و همچنین ارایه اطلاعات به صورت تلفنی یا در واتس اپ به هر شخصی که حضوری مراجعه میکند و خود را نماینده دیلینگ کار معرفی میکند جدا خود داری فرمایید.

 

-تیم پشتیبانی دیلینگ کار فقط با این دو شماره تلفن با شما ارتباط میگیرد.در صورت برقراری ارتباط با خارج از این دو شماره تلفن و شماره تلفن های سایت از ارایه اطلاعات و... جدا خود داری فرمایید و مراتب را سریعا با تیم پشتیبانی دیلینگ کار در میان بگذارید.

09121774859

09128774859

 

مجموعه دیلینگ کار دارای تمام مجوز های لازم از سوی اتحادیه کسب و کار های مجازی,نماد ساماندهی و اینماد و...میباشد.لذا هر گونه پرداخت وجه به این مجموعه صرفا از سوی درگاه پرداخت امن میباشد و هیچ گونه در خواست پرداخت وجهی به صورت تلفنی,حضوری در شبکه های اجتماعی از سوی کاربران این سایت صورت نمیگیرد.

 

 

 

ماهیت سایت

 

محیط سایت برای اعلام موجودی به صورت ثبت آگهی خودرو و ایجاد پل ارتباطی میان نمایشگاه داران خودرو و نمایندگی های فعال ایجاد شده است .

دسترسی و استفاده شما از سایت مشروط به رعایت شرایط و الزامات ومقررات  ذکر شده می باشد شما با ورود به سایت بدون هیچ قید و شرطی کلیه ی الزامات را پذیرفته اید لطفا در صورت عدم موافقت با شرایط و الزامات بلافاصله استفاده از این سایت را متوقف نمایید

 

 

 

 

تعهدات

1.با توجه به   این که اطلاعات  نمایشگاه داران و  شرکت های فعال خود اظهاری است مسئولیت ارائه شده به عهده آنهاست لذا مسئولیت احراز اصالت خودرو به اسناد و مدارک آن و انجام معامله به عهده طرفین معامله است و این سایت مسئولیتی در این خصوص ندارد .

 

2.پرداخت کلیه کسورات قانونی عوارض شهرداری و جرائم با توافق طرفین است مسئولیت احراز هویت فروشنده و خریدار و احراز اصالت مدارک خودرو و مطابقت با  مدارک به عهده طرفین معامله و کارشناسان محترم تعویض پلاک پلیس راهور میباشد است.

 

3.دیلینگ کار هیچ یک از محتویات آگهی خودرو  و سایر مطالب و یا آگهی های را که توسط کاربران یا سرویس‌های دیگر در سایت اضافه می شود تایید و درستی اطلاعات را تضمین نمی کند برای درستی اطلاعات می بایست مدارک را با دقت بررسی کنید و افراد ذیربط کمک بگیرید.

 

4. استفاده شما از مرورگر و  جستجوی شما در سامانه با مسئولیت شخصی خود شما صورت می گیرد دیلینگ کار تعهدی در قبال خسارات احتمالی  مستقیم و غیرمستقیم  و تبعات حقوقی ناشی از دسترسی و استفاده شما از سایت را ندارد.

 

5. دیلینگ کار در صورت صلاح دید هرگونه پیام آگهی و یا عکس که به این سایت ارسال می کنید و یا حساب کاربری که ایجاد شده را حذف کند.

 

6. قوانین جمهوری اسلامی ایران در خصوص  تعبیر ، تفسیر، اجرا و تاثیر این توافقنامه حکم خواهد بود.

 

7.دیلینگ کار می‌تواند با بروز کردن  مفاد و ماهیت و شرایط استفاده از وب سایت در هر زمان این شرایط و الزامات را مورد تجدید نظر قرار دهد کاربران مقید و متعهد به رعایت مقررات  هستید و بنابراین لازم است هر از چند گاهی از این صفحه دیدن فرمایید تا از شرایط و الزامات جاری و لازم الاجرا روز مطلع شوید.

 

8.این سایت برای اخذ اطلاعات خودروها از طریق ثبت نام نمایشگاه داران  و نمایندگی های خودرو در سایت پس از احراز هویت اخذ می نماید.

 

9.اصالت اطلاعات ارائه شده  با ارائه کنندگان آن است و مسئولیت حقوقی آن به عهده آنهاست.

 

10.کلیه فعالان خودرو مسئولیت اطلاعات و تصویر بارگذاری شده خود در سایت هستند و عواقب حقوقی وقضایی آن بر اساس قوانین جرایم رایانه ای را پاسخگو خواهند شد.

 

11.فعالان دارای کد اختصاصی می‌شوند و آگهی هر فعال به کد و قابل پیگیری است.

 

 

مسئولیت

1. دیلینگ کار هیچ مسولیتی در قبال وضعیت فنی ، رنگ ، وضعیت برند خودرو ، و مدارک خودرو  و  معامله بین طرفین  و کلیه توافقات بین متعاملین ندارد. 

2.مسئول اصالت سنجی سند خودرو و تمامی مدارک خودرو و مدارک هویتی اشخاص حقیقی و یا حقوقی متعاملین  با دیلینگ کار نیست.

3-اگر تخلفی صورت بگیرد اکانت حذف می‌شود و پیگیری حقوقی صورت می‌گیرد. حقوق مادی و معنوی دیلینگ کار محفوظ بوده  و هرگونه کپی برداری  ویا سوء استفاده  از آن پیگرد قانونی دارد مسئولیت پشتیبانی سامانه رایگان می باشد برای اکانت هایی که قیمت سازی کاذب انجام میدهند در صورت رویت و شناسایی حذف خواهد شد و در صورت درج نظرات غیر اخلاقی وخلاف شئونات اجتماعی کاربر حذف خواهد شد .

قوانین مرتبط برای استحضار کابران محترم بشرح ذیل ارائه میشود .

1-قانون مسئولیت مدنی ماده ماده ۲ 

2-قانون مولفین و مصنفین و هنرمندان مصوب 11/10/1348  با آخرین اصلاحات تا تاریخ 31/5/1389برای حفظ حقوق معنوی سایت و صاحبان

 

3- -ماده ۸ قانون جرایم رایانه‌ای  هرکس به طور غیر مجاز با اعمالی از قبیل وارد کردن ، انتقال دادن ، پخش حذف کردن ، متوقف کردن ، دست کاری یا تخریب داده ها یا امواج الکترو مقناطیسی یا نوری ، سامانه های رایانه ای یا مخابراتی دیگری را از کار بیندازد یا کار کرد آن ها را مختل کند ، به حبس 6 ماه تا دو سال یا جزای نقدی یا هر دو مجازات محکوم خواهد شد.

 

4.ماده ۱۳ هر کس به طور غیر مجاز از سامانه های رایانه ای یا مخابراتی با ارتکاب اعمالی از قبیل واردکردن ، محو ، ایجاد یا متوقف کردن داده ها یا مختل کردن سامانه وجه یا مال یا منفعت یا خدمات یا امتیازات مالی برای خود یا دیگری تحصیل کند علاوه بر رد مال به صاحب آب به حبس از یک تا 5 سال یا جزای نقدی یا هر دو مجازات محکوم خواهد شد.

5. کلاهبرداری کامپیوتری ماده 67 – هرکس در بستر مبادلات الکترونیکی، با سوء‌استفاده و یااستفاده‌غیرمجاز

از «‌داده پیام»‌ها، برنامه‌ها و سیستم‌های رایانه‌ای و وسایل ارتباط از راه دور و‌ارتکاب افعالی نظیر ورود، محو، توقف «‌داده پیام»، مداخله در عملکرد برنامه یا سیستم‌رایانه‌ای و غیره دیگران را بفریبد و یا سبب گمراهی سیستم‌های پردازش خودکار و نظایر‌آن شود و از این طریق برای خود یا دیگری وجوه، اموال یا امتیازات مالی تحصیل کند و‌اموال دیگران را ببرد مجرم محسوب و علاوه بر رد مال به صاحبان اموال به حبس از یک تا‌سه سال و پرداخت جزای نقدی معادل مال مأخوذه محکوم می‌شود.

 تبصره – شروع به این جرم نیز جرم محسوب و مجازات آن حداقل مجازات مقرر در‌این ماده می‌باشد.

 

  • وب‌سایت دیلینگ کار، یک سایت کاملا تخصصی در حوزه اطلاعات خودرو است که تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران ثبت و ایجاد شده و در حال فعالیت است. این وب‌سایت ‌به عنوان یک سایت الکترونیکی، پایبند به تمامی قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است و با نقض‌کنندگان این قوانین در حدود اختیارات قانونی خود، برخورد می‌کند..

این مجموعه صرفا برای خدمات رسانی به افراد و کسبه ای که زیر نظر اتحادیه نمایشگاه داران اتومبیل و نمایندگی های مجاز هستند فعالیت میکند و هیچ گونه خدماتی به دلال ها،افراد فاقد مجوز و افرادی که دارای نمایشگاه با نمایندگی نیستند و یا کارمند یا زیر مجموعه مجموعه های مجاز نیستند داده نمیشود

 

در صورت مشاهده هرگونه قیمت سازی خارج از عرف و ایجاد جو روانی در پلتفرم دیلینگ کار.این مجموعه از طریق مجاری قانونی اقدام به شکایت و همچنین مسدود سازی اکانت کاربر مربوطه خواهد کرد.

 

 

-محتوای سایت دیلینگ کار به عنوان یک وب‌سایت اطلاع‌رسانی بر پایه زبان فارسی برنامه ریزی شده؛ لذا استفاده از زبان فارسی در درج مطالب و عبارات ضرورتا باید رعایت شود. بدیهی است هر عبارت دیگری به غیر از این زبان -اعم از عبارات انگلیسی یا فینگلیش-یا گویش ها مختلف و... به طور خودکار اگهی ها تایید نخواهند شد.

 

این وب‌سایت هیچ دخالتی در قیمت‌گذاری خودروها ندارد و قیمت‌گذاری صرفا بنابر تصمیم آگهی‌دهنده انجام می‌گردد؛ بااین حال چنانچه قیمت خودروِ آگهی‌شده نسبت به محدوده قیمت عرفی بازار، بیش از حد نامعقول باشد، تیم باما بنا به صلاحدید خود قیمت را حذف خواهد کرد..

این وب‌سایت کلاً یا جزئاً هیچ دخالتی در معامله احتمالی افرادی که از محتوای اطلاع‌رسانی آن استفاده کرده‌اند نداشته و هیچ نفعی در معامله احتمالی آنها عائد این سایت نمی‌شود؛ فلذا مسئول انجام معاملات آنها یا نظارت بر اجرای آن نیست. براین اساس، رعایت احتیاطات حقوقی، فنی و اقتصادی لازم در انجام معامله، مستقیماً برعهده‌ معامله‌کنندگان است و تبعات ناشی از آن، ابداً متوجه این سایت نخواهد بود..

دیلینگ کار هیچ قصدی دال بر ایجاد آشفتگی، کنترل، جهت‌دهی، تشویش یا هر نوع دخالت جزئی یا کلی بر نرخ یا حجم معاملات بازار خودرو ندارد و خود را از مسئولیت‌های احتمالی ناشی از آن به طور کلی مبری می‌کند. بر این اساس، چنانچه هر یک از کاربران وب‌سایت، با ارائه قیمت‌های نامناسب و درج توضیحات نادرست یا هر نوع توسل به شیوه‌ها یا روش‌هایی که در چارچوب مصادیق فوق قرار می‌گیرد، سعی در نقض آن رسالت داشته باشند، کاربری آنها بنابه ارزیابی و تصمیم مدیران سایت، بدون هیچ‌گونه تذکر قبلی، به صورت موقت یا دائم مسدود می‌شود و عنداللزوم مراتب جهت پیگرد قضایی به مراجع ذیصلاح اعلام خواهد شد و در این خصوص دیلینگ کار همکاری تمام و کمال با نهاد ها نظارتی و قضایی مورد نیاز را به جا خواهد آورد..

کاربران محترم ضرورتا باید به هشدارهای پلیس فتا و سایر مراجع انتظامی، امنیتی و نظارتی دقت کنند و شخصا مسئول انجام یک معامله امن باشند.

 

درج هرگونه لینک و آدرس اینترنتی در آگهی ها ممنوع میباشد.

 

هر نوع محتوا یا آگهی ثبت‌شده از سوی اشخاص حقیقی یا حقوقی، توسط سامانه‌های مانیتورینگ خودکار و غیرخودکار تیم دیلینگ کار بررسی و پس از تائید محتوا، بارگذاری و نمایش داده می‌شود. بدیهی است چنانچه اطلاعات به‌صورت ناقص یا خلاف مقررات و ضوابط دیلینگ کار ارائه گردد، باما بنابه ضوابط موجود، آنها را حتی‌الامکان اصلاح یا نهایتاً حذف خواهد کرد.

هیچ یک از کاربران، حق کپی‌برداری و سوء استفاده از محتوای تبلیغی اشخاص دیگر -از قبیل استفاده غیرمجاز از تصاویر خودرو یا توضیحات و ترکیبات خاص آنها- را به گونه‌ای که تشابه صد درصدی بین آنها وجود داشته باشد ندارد. درصورت مشاهده یا گزارش شاکی، نسبت به اصلاح یا حذف محتوا یا انسداد موقت و دائم حساب کاربری فرد سوءاستفاده‌کننده اقدام خواهد شد..

هر آگهی فروش، مختص نمایش اطلاعات یک خودرو است؛ لذا در صورت ارائه هر نوع اطلاعات اضافی در آگهی که مشتمل بر نوعی تبلیغ نسبت به سایر خودروها، کالاها و خدمات گردد، بصورت اتوماتیک حذف خواهد شد. برهمین اساس، توضیحاتی که تبلیغ نمایشگاه، نمایندگی، رنگ‌بندی، تعداد، لوگو، چهره شخص فروشنده، کانال تلگرام و اینستاگرام و سایر شبکه‌های اجتماعی، و در کل هر توضیح اضافی را شامل شود، به‌صورت اتوماتیک حذف خواهد شد.. 

 

خودروهایی که توسط نمایشگاه داران آگهی می شوند، ممکن است در تملک این کاربران نباشند و صرفا به صورت امانی و به منظور فروش نزد آنها نگهداری شوند. لذا کلیه امورحقوقی، هزینه های نقل و انتقال و مالیات های مربوط به این خودروها متوجه کاربران نمی شود.

 

استفاده از عکس تبلیغی خودرو تنها در مورد خودروهای صفر مورد تایید می باشد.

 

هر نوع توهین یا تهدید اشخاص یا اظهارنظرهای سیاسی و یا هرنوع عدم پایبندی به موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران یا استفاده از هر نوع محتوا که سبب وهن این سایت شود، مشمول حذف دائم کاربری و انتقال کاربر به لیست سیاه و ارجاع موضوع به مراجع قضایی خواهد بود.

 

واریزکننده وجه اقرار و اذعان می‌کند که وجه واریزی از کارت و حساب خویش و متعلق به وی باشد و شخصا مسئول پاسخگویی به تبعات ناشی از آن، در صورت کشف خلاف واقع باشد. دیلینگ کاربه طور کلی از این مطلب مبری است و نهایت همکاری را با مراجع قضایی و انتظامی در این زمینه معمول خواهد داشت.

آگهی‌کننده اقرار و اذعان می‌کند که شخصا مالک تصاویر و محتوای منتشره خود بوده و ضامن کشف خلاف واقع آن است. دیلینگ کار نسبت به کشف خلاف واقع آن، هیچ مسئولیتی ندارد.

ارتباط بین خریدار و فروشنده به طور مستقیم با مباشرت خود آنها انجام می‌شود و دیلینگ کار هیچ مکانیزمی در خصوص تائید اصالت، وثوق و هویت واقعی طرفین ندارد و مبری از مسئولیت‌های احتمالی ناشی از آن است. خریدار و فروشنده شخصا باید این موضوعات را احراز و رعایت کنند.

دیلینگ کار متعهد به ایفای بالاترین سطح محرمانگی است؛ لذا کاربران محترم سایت نمی‌توانند انتظار ارائه اطلاعات ثبت‌شده سایر کاربران و نیز خود آن‌ها را از قبیل آی‌پی آدرس‌های ثبت‌شده، تاریخ درج آگهی و جزییات آگهی درج‌شده پس از حذف داشته باشند. این اطلاعات فقط به درخواست مراجع قضایی و انتظامی، داده خواهد شد.

 

اپلیکیشن دیلینگ کار صرفا از روی وبسایت این مجموعه قابل دانلود میباشد و دیلینگ کار هیچ گونه مسولیتی نسبت به سواستفاده های احتمالی نسبت به نصب و دانلود اپلیکیشن از سایت ها و مراجع دیگر ندارد.

 

حفظ و نگهداری رمز عبور بر عهده کاربران است. برای جلوگیری از هرگونه سوءاستفاده احتمالی، کاربران می‌بایست در حفظ و نگهداری آن کوشا باشند.

دیلینگ کار در هیچ نقطه‏‌ای از کشور نمایندگی فروش یا پشتیبانی ندارد و کلیه خدمات و تراکنش‏‌های مالی آن فقط از طریق دفتر مرکزی پردازش می‏‌شود. لطفاً در صورت مشاهده هر گونه تخلفی از این دست،لطفا مراتب را جهت پیگری قانونی به دیلینگ کار اطلاع دهید.

 

 

هر کاربر ، تنها حق انتخاب یک نام کاربری را دارد و در صورت فعالیت با بیش از یک نام، حساب کاربری وی به طور موقت یا دائم مسدود خواهد شد. بر همین اساس، چنانچه کاربری با ایجاد کاربری‌های مختلف بخواهد در قیمت بازار نوسان ایجاد کند، بدون هیچ تذکر قبلی، حساب کاربری وی به طور دائم مسدود خواهد شد.

مکان درج شده در متن آگهی، جهت رویت و بازدید خودرو نمی بایست در زمان مراجعه متقاضی تغییر نماید. لذا کاربران حقوقی تحت هیچ شرایطی مجاز به ارجاع مشتری خود به مکانی دیگر نمی باشند. چنانچه شکایتی از سوی کاربران در این خصوص واصل شده و به اثبات برسد پروفایل نمایشگاه غیر فعال خواهد شد.

ارتکاب اقدامات مشروحه ذیل، واجد ضمانت اجرای اخطار به کاربر، انسداد موقت یا کامل حساب کاربری مرتکب، انتقال وی به لیست سیاه، ارجاع موضوع به مراجع قانونی و طرح شکایت کیفری یا حقوقی علیه وی توسط تیم حقوقی باما خواهد بود.

 

انتقال و پُست هرگونه مطلبی که به حقوق دیگران تجاوز و هتک حرمت کند. همچنین درج کلمات تهدیدآمیز و توهین‌آمیز و ناقض حقوق شخصی یا اجتماعی، مطالب مبتذل، یا حتی مطالب قابل‌اعتراضی که باعث ترغیب به اعمال مجرمانه شود.

 

نقض حقوق معنوی مالکین وب‌سایت دیلینگ کار یا هر گونه استفاده غیرمجاز از اطلاعات وب‌سایت، به صورت مستقیم یا غیر مستقیم، بدون اخذ مجوز از مدیریت سایت، موجب پیگرد است. بدیهی است استفاده از اطلاعات سایت با ذکر صریح عنوان دیلینگ کار به عنوان منبع و برای مقاصد قانونی بلامانع است.

ایجاد مزاحمت، توهین، تهدید، افترا یا در کل هر نوع جرم علیه اشخاص حقیقی یا حقوقی به هر صورت (اعم از حضوری-تلفنی-ایمیلی-پیامکی و...) درصورت اطلاع دیلینگ کار یا شکایت ذیحق، موجب پیگرد است.

اقدام به دسترسی غیرمجاز، هک، تخریب، اخلال، انسداد یا ممانعت از دسترسی به داده‌ها یا سامانه‌های رایانه‌ای و مخابراتی وب‌سایت و کاربران آن، یا تهدید به ارتکاب آن ولو آنکه عملاً منجر به حمله رایانه‌ای نشود، موجب پیگرد است.

 

عدم مغایرت فعالیت کاربر یا آگهی‌های او با شرایط و قوانین مندرج در سایت و اپلیکیشن دیلینگ کار.

 

 

کاربران در صورت نیاز به پشتیبانی می‌توانند در تمام ساعات کاری روز از ساعت 9 صبح تا 9 شب با پشتیبانان ارتباط برقرا کنند و در کمترین زمان تیم پشتیبانی و مدیریت دیلینگ کار نسبت به رفع و مرتفع سازی آن اقدام مینماید.

 

انتشار هرگونه آگهی که حاوی خبرپراکنی سیاسی و اجتماعی و مذهبی یا عقاید شخصی و دعوت به تظاهرات و کمپین‌ها باشد.

 

در راستای تطابق عملکرد با قوانین و مقررات کشور،دیلینگ کار  تنها در پاسخ به دستور مراجع ذی‌صلاح ممکن است اطلاعات موضوع آگهی ها را در اختیار نهادهای مربوط قرار دهد..

 

دیلینگ کار در راستای حفظ و نگهداری داده‌های شخصی کاربرانش تمام تلاش خود را به کار می‌بندد، اما در صورت وقوع حوادث غیر قابل پیش‌بینی و خارج از کنترل یا اختلال در بستر اینترنت کشور، هیچ گونه مسئولیتی در قبال مخدوش شدن داده‌های کاربران ندارد.

 

 

دیلینگ کار هیچگونه مسئولیتی در خصوص هک شدن احتمالی سایت یا قطع شدن آن، اختلال موقت خدمات به دلایل فنی یا قطعی اینترنت، از دست رفتن سوابق و اطلاعات کاربران به دلایل مشابه و ایراد خسارت به کاربران ناشی از موارد مندرج در این ماده بدون قید انحصار ندارد. این بند ربطی به اقدامات معقول و متعارف دیلینگ کار جهت صیانت از حقوق کاربران ندارد و شامل موضوعات غیر قابل پیش‌بینی و خارج از کنترل و موارد فورس ماژور دیلینگ کار می‌شود.

 

 

 

 دیلینگ کار هیچگونه مسئولیتی در خصوص هرگونه تقلب یا رفتار متقلبانهٔ کاربران ندارد.

 

دیلینگ کار هیچگونه مسئولیتی در خصوص هرگونه زیان کسب و کارها (مانند: از دست دادن سود، درآمد، تولید، پس‌انداز پیش‌بینی شده، کسب و کار، قراردادها، فرصت‌های تجاری) ندارد.

 

قوانین مقررات ثبت آگهی

 

الف.قوانین و مقررات بارگذاری عکس در آگهی

 

بارگذاری تصویر در آگهی های مربوط به فروش خودرو در دیلینگ کار اجباری میباشد و برای هر آگهی حداقل یک تصویر و حداکثر 4 تصویر امکان بارگذاری برای انتشار دهنده آگهی را فراهم میکند.

در آگهی های درخواست خرید نیازی به بارگذاری تصویر نیست و این امکان هم برای آن به دلیل سهولت در انتشار و صرفه جویی در زمان فراهم نشده است.

 

تصاویری که برای درج آگهی فروش منتشر میشوند نباید دارای شرایط زیر باشند و در این صورت امکان تایید و انتشار آگهی برای تیم پشتیبانی میسر نیست.

پیشاپیش از این که در جهت بهبود کیفیت و ارتقای سطح خدمات رسانی ما را یاری میکنید از شما ممنونیم.

 

1. مغایرت محتوای تصویر با شرایط عرف جامعه و یا قوانین جمهوری اسلامی 

2. تصویر لوگو

3.تصویر غیر واقعی   

4. تصویر بیش از حد کوچک یا بی‌کیفیت

5. استفاده ابزاری از تصاویر اشخاص در آگهی

6. تصویری که متعلق به آگهی دیگری باشد

7. تصویری که به آگهی مرتبط نباشد

8. تصویر اول آگهی حاوی متن باشد

9. قیمت، شماره تلفن، آدرس سایت و یا شبکه اجتماعی در هر کدام از تصاویر آگهی درج شده باشدقیمت، شماره تلفن، آدرس سایت و یا شبکه اجتماعی در هر کدام از تصاویر آگهی درج شده باشد.

10. تصویر نیاز به چرخش داشته باشد

11. تصاویری که دارای شماره تماس، ایمیل یا آدرس سایت باشند

12.تصاویر دارای کادر

13. استفاده از عکس تبلیغی اوریجینال خودرو تنها در مورد خودروهای صفر مورد تایید می باشد

 

 

قوانین مقررات درج آگهی

 

 

 

1. . همچنین در صورتی که گزارش تخلف کاربران نسبت به آگهی بیشتر از 5 مورد باشد

2. -  کاربران دیلینگ کار هیچ محدودیتی در خصوص درج تعداد آگهی فروش و درخواست خرید در ماه ندارند و بابت انتشار مجدد یا بالابر کردن و همچنین ثبت آگهی نیازی به پرداخت هیچ گونه وجهی مازاد ندارند.

 

3. -  هر نمایشگاه (مدیریت و سایر کارشناسان و مشاورین) در طول ماه موظف به درج حداقل 10 آگهی خرید یا فروش میباشد و در صورت عدم فعالیت و همکاری با سایر همکاران و کاربران در بار اول از سوی پشتیبانان دیلینگ کار اخطار دریافت میکند و در صورت عدم رعایت بازه زمانی و تعداد آگهی های درج شده اکانت کاربران به حالت تعلیق یا غیر فعال در میاید.

 

4. -  هر آگهی  نهایتا 3 روز به کاربران دیگر نمایش داده میشود و در صورت موجود بودن یا وجود تقاضا برای درخواست خرید کاربر میبایستی از پنل شخصی اقدام به انتشار مجدد ببه صورت رایگان نماید.

 

5. - تمامی آگهی هایی که در سایت و اپلیکیشن توسط کاربران منتشر میشوند در هر دو بستر قابل نمایش میباشند.

 

6. - تمامی آگهی هایی که توسط کاربران درج میشوند با دو شماره تلفن به کاربران دیگر نمایش داده میشوند.شماره تلفن کارشناس یا مدیریت که آن را درج کرده است و شماره تلفن ثابت نمایشگاه.

 

7. تمای آگهی های منتشر شده از کاربران دارای آدرس ثابت و اطلاعات و لوکیشن مخصوص به همان نمایشگاه میباشند و ثبت هرگونه شماره تلفن و آدرسی خارج از اطلاعات کاربر و نمایشگاه که به صورت اتوماتیک ثبت میشوند خلاف قوانین و مقررات دیلینگ کار میباشد و این امکان را برای دیلینگ کار فراهم میسازد تا اکانت آن نمایشگاه یا نمایندگی را مسدود سازد

 

8. ثبت آدرس و شماره تلفن در آگهی ها ممنوع میباشد

 

9. به منظور حراست و صیانت و همچنین حفظ امنیت خود و سایر همکاران از همکاری و مراجعه به هرگونه آدرسی خارج از ادرس و لوکیشن ثبت شده در اگهی و همچنین از برقراری تماس با هر شماره تلفنی خارج از شماره تلفن درج شده در اگهی جدا خودداری فرمایید

 

10. درج هرگونه لینک و آدرس اینترنتی در آگهی ها ممنوع میباشد

 

11. در نظر داشته باشید، به منظور تسهیل و تسریع فرآیند انتشار دیلینگ کار ، ممکن است در مواردی بر اساس قوانین، متن یا عنوان آگهی شما را به طور جزئی تغییر دهد. همچنین دلینگ کار  مجاز است هرگونه پیام، آگهی و یا عکسی که به این سایت ارسال می‌کنید یا هر حساب کاربری و اطلاعات دیگری که مربوط به شما یا ایجاد شده توسط شما باشد را هر زمان و به هر شکلی که ضروری بداند حذف نماید.

 

 

 

loading...